Halı Yıkama 2016 yılına hedeflerini büyüterek giriyorlar. Halı Yıkama 2016 yılında çalışacak temizlikçi ile konuştuk.Temizlik sektöründe insanlar bu mesleği geçici olarak gördüklerinden dolayı yoğun bir personel sirkülasyonu yaşanabilmektedir. Bunun önüne geçmek için personeli mutlu edecek dolgun maaş verilmeli, ay sonunda primleri ödenerek yaşanabilecek olası giriş – çıkışlar engellenmelidir.

Halı Yıkama Fiyatı 2016
Makina halısı m2 5.00 TL
Shaggy halısı m2 5.00 TL
ipek Shaggy m2 5.00 TL
Yün halısı m2 5.00 TL den başlayan fiyatlar
Stor perde m2 7.00 TL
Koltuk yıkama takım 90.00 TL den başlayan fiyatlar
Battaniye yıkama tane 15.00-20.00 TL
Yorgan yıkama tane 15.00-20.00 TL

Ev işi günlük bir rutindir. Ve kesinlikle bugünün işini yarına bırakma söylemi üzerine kurulur. Her gün birbirini takip eden işlerin yapılması gerekir. Ama elbette doğru sıralamada… Sıralamanın öneminin kavranması yapılacak işlerin süresini ve harcanan enerjinin azalmasını sağlayacaktır.
Halı Yıkama 2016, Daire veya iş yerinizin inşaat ve tadilat sonrası temizliği özen ve dikkat isteyen bir iş olup bu güne kadar 2800 adet ev 402 işyeri 81 fabrika temizliği Quantum temizlik ekip ve ekipmanları tarafından en ince detayları ile temizliği yapılmış olup bu gune kadar yapmış olduğumu projelerimiz için müşteri hizmetlerimizin yapmış olduğu araştırmada %97 tam memnuniyet ile buyük başarı sağlanmıştır sizlerede bu hizmetlerimizden ihtiyaç duymanız halinde en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sizlerden aldığımız güç ile sürdürmekteyiz.
Halı Yıkama 2016, Temizlikçi arkadaşlarımızın çalışmaları bizim için cok önemlidir. Temizlikçi bayan personelimizin yaptığı temizlik işi temizlik şirketleri için önem arz etmektedir.

Ev temizliği konusunda özellikle çalışan ailelerin en büyük yardımcısı olan firmamız, evinizin size ait özel bir alan olduğu düşüncesini esas alarak titiz, saygılı, hiyjenik ve güleryüzlü hizmet odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.
Temizlikçi, herzaman sizin yanınızda olucaktır.
Temizlik hizmetleri arasında en çok tercih edilen inşaat temizlikleri için kullanılan özel malzemeler sayesinde meskeninizde inşaat atığı kalmadan rahatça yaşamanın konforunu tadacaksınız. Firmamız toplu konut temizliklerinde de hizmet vermektedir.

Temizlik firması olarak yaptığımız işlerde %100 müşteri memnuniyeti olan bir temizlikçi firması olan www.temizlikciaraniyor.com bu derdinize kökten sorunu çözecektir.
Tek yapmanız gereken firmamızın telefon numaralarını aramak ve randevu talep etmektir. Firmamızın mutlu müşterilerinden olmanız için size bir fırsat. Arayın temizlik derdinden kurtulun.
Halı Yıkama 2016 yılına bomba gibi bir giriş yapıyor. Quantum Temizlik şirketleri 2016 yılında %100 büyüme hedefiyle giriyor.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon