Ofis Temizliği

Temizlikciaraniyor.com olarak en çok zamanınızı geçirdiğiniz çalışma alanınız ofislerinizde; hijyenik bir ortam yaratmak için ofis temizliğinizi firmamıza günlük, haftalık yada aylık periyotlarda temizlik hizmeti olacak şekilde uygun fiyatlara kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Çalıştığınız alanların hijyenik olması sağlığınız için vazgeçilmez bir önem taşır. Bunun bilincinde olan firmamız tecrübeli, eğitimli ve güvenilir personel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Ofis genel temizliği, tuvalet-banyo temizliği, bilgisayar temizliği, süpürme, silme, çöp toplama, iç cephe cam temizliğinin yanı sıra masalardan tutunda, jaluzi perde, koltuklar kısacası temizlenmesi gereken her yer profesyonel ekibimiz tarafından itinayla temizlenir.

Bu sayede size temiz ortamda çalışmanın keyfini sağlamış oluyoruz.

Nasıl mı Temizliyoruz?

Personelimiz lekesiz bir temizlik için bez kullanmadan camlarınızı cam aletleri temizler.

Özel temizlik ürünleri ile masalarınız ve bilgisayarlarınız özel bezlerle çizmeden tozları alınır. Bu işlem yapılırken masa düzeniniz bozulmadan aynı bırakılır.

Raflarınız boşaltılarak tozları alınır ve yine tekrar aynı düzende dizilerek temizlenir.

Mutfağınız hijyen şartlarına uygun dolap kapakları ve içleri, fayansları temizlenir.

Banyo ve tuvaletler ise özel kimyasal ürünlerimizle temizlenerek hijyenik bir ortam haline getirilir.

Zeminde ki döşeme türüne göre uygun ürün seçilir ve uygun sistemle temizlenerek müşterilerimize gönül rahatlığı ile ofisinizin teslimi yapılır.

Son olarak temizlik işlemlerin bitmesinden sonra mutlaka ekip yöneticisi tarafından her yer kontrol edilerek, eksik bir iş yapılmaması engellenir.

Neden Bizi tercih Etmelisiniz ?

Bizi tercih ederek daha hijyenik ve düzenli çalışma ortamı sayesinde sağlıklı ve keyifli çalışmanızı sağlamayı, eksiksiz ve tam hizmet garantisi ile sağlıyoruz.

Her türlü ofis, büro temizliği için bizleri arayabilirsiniz. 0212 501 19 75